Apie mus

Karjera

Įmonė

Mes esame pirmaujanti mPOS sistemų kompanija Europoje. Veiklą pradėjome vykdyti 2012 metais ir kūrėme savo mokėjimų paslaugą nuo pačių pirmųjų žingsnių, kad įneštume pokyčių į mokėjimų sektorių ir pažadintume kiekviename iš mūsų glūdinčią verslininko gyslelę. Mes sukūrėme unikalų įrenginį, kuris, naudojant išmanųjį telefoną, leidžia smulkiesiems prekybininkams priimti apmokėjimus kortelėmis bet kurioje vietoje.

Nesvarbu, ar prekybininkas gamintų kavą, ar taisytų automobilius, mūsų tikslas sukurti technologiją, kuri būtų lengvai naudojama ir neblaškytų kasdieniniuose darbuose. Mes dirbame, kad viskas būtų paprasta – nuo registracijos internetu iki pirmosios Jūsų kortelės operacijos. Tradiciniai pasiūlymai dažnai yra netaikomi mažoms įmonėms, tačiau mes kitokie. Turime sąžiningą ir atvirą kainodarą be jokių paslėptų mokesčių.

Nuo 2012 m. rugpjūčio mėnesio mūsų įmonė išsiplėtė pasauliniu mastu ir veikia net 31 šalyje, įskaitant Vokietiją, JAV ir Braziliją. Su American Express, BBVA, Groupon, Holtzbrinck Ventures ir kitų žinomų rizikos kapitalo investuotojų parama SumUp ir toliau auga.

Kiekvieną dieną šimtai smulkiųjų verslininkų 31-oje pasaulio šalyje pasitiki ir naudojasi SumUp kortelių skaitytuvu. Be mūsų orginalios aparatinės įrangos, mobiliųjų ir žiniatinklio programų, mes sukūrėme API ir SDK komplektą, skirtą SumUp mokėjimui integruoti į kitas programas ir paslaugas.

Technologija

„SumUp EU Payments“, UAB Lietuvos bankas Lietuvoje suteikė leidimą veikti kaip elektroninių pinigų įstaigai (licencijos Nr. 56), todėl mokėjimo operacijos apdorojamos laikantis griežčiausių saugumo standartų.

Lietuvos banko registracija

SumUp patentuota, visapusiška mokėjimo platforma yra pirmoji visiškai sertifikuota EMV ir mPOS sistema pasaulyje, kuri apima visą mokėjimo procesą: kortelių teriminalus, Android ir iOS programas mobiliesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams, mokėjimo apdorojimo platformą bei rizikos ir kovos su sukčiavimu sprendimus. SumUp taip pat yra vienintelis mPOS teikėjas, kuris pats kuria savo EMV kortelių terminalus.

SumUp Air kortelių skaitytuvas yra ypatingai saugus mokėjimo kortelių metodas ir yra visiškai sertifikuotas įvairių reguliavimo institucijų, įskaitant:

PCI PTS V4.0 sertifikatas, SRED EMV 1 lygio ir 2 lygio sertifikatai Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wave, American Express Expresspay MasterCard TQM Mastercard TIP, Visa ADVT sertifikatas Visa Ready sertifikatas

Komanda

Mes dirbame kitaip. Kuriame visapusiškus mokėjimų sprendimus patys, kad visada galėtume pasiūlyti geriausią vertę ir aptarnavimą. Mes žinome, kad mokėjimas yra labai svarbus smulkiajam verslui, todėl naudojame mūsų technologiją, siekdami išspręsti jų problemas. Mes tikime atvirą ir skaidrią komunikaciją, neparemtą griežtomis taisyklėmis ir hierarchija. Esame darbščių ir talentingų žmonių komanda su vienu tikslu: sukurti geresnį mokėjimo būdą. Mūsų laukia keletas didžiulių iššūkių, tad mes ieškome protingų ir kūrybingų žmonių, norinčių ir galinčių pakeisti mokėjimų sektorių. Jei manote, kad turite tai, ko reikia -

Prisijunkite prie mūsų