Bendradarbiaukite su pagrindiniu mPOS paslaugų tiekėju

Peržiūrėkite mūsų partnerių sėkmės istorijas arba susisiekite tiesiogiai

Susisiekite su mumisPeržiūrėti sėkmės istorijas

Korporacijos ir didieji klientai

Gausus kortelių terminalų laikymas yra brangus ir dažnai nėra mobilus. SumUp gali pasiūlyti pritaikytus individualius sprendimus ir daugiafunkcinį produkto išvystymą, atitinkantį vykdomos veiklos poreikius. Sprendimai verslo klientams yra pateikiami naudojant mūsų SDK ir API priemones.

Korporacijos kurios pasitiki SumUp

Programinės įrangos tiekėjai

Apmokėjimai yra sudėtinga procedūra, bet tik ne su SumUp. Partneriai gali naudoti iOS, Android ir Windows SDKs ar eCom API tam, kad suteiktų galimybę prekybininkams priimti apmokėjimus naudojantis išmaniąja programėle ar internetine svetaine, pasitelkiant apdorojimu ir kortelių skaitytuvais. Su SumUp Jūs galite pateikti daugiakanalį ir patikimą apmokėjimų patirtį savo klientams.

Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite SumUp tinklalapyje, nuorodoje SumUp for Developers.

Programinės įrangos tiekėjai, kurie pasitikti SumUp

Finansinės institucijos

SumUp bendradarbiauja su finansinėm institucijom ir padeda jų klientams įdiegti galutinį mPOS sistemos sprendimą išvengiant papildomų integracijos išlaidų. Mes galime pritaikyti produktą, atitinkantį kliento poreikius per kelias dienas.

Finansinės institucijos kurios pasitiki SumUp

Mažmeninės prekybos partneriai

SumUp siūlo modernias verslo vystymui skirtas priemones, kurios padaro kiekvieną verslą patrauklesniu savo klientams. Moderni pakuotė ir efektyvi komunikacija padeda verslui priimti sprendimus lengviau, nepamiršant paminėti mažą kortelių skaitytuvo kainą, kuri yra prieinama bet kuriam verslui.

Mažmeniniai prekybininkai kurie pasitiki SumUp

Klientų rekomendavimo partneriai

Norite pasiūlyti savo klientams ar pažystamiems modernų mPos sprendimą? Jūs esate tinkamoje vietoje. Nepriklausomai nuo to ar jie yra dizaineriai, gydytojų organizacijos ar tiesioginiai pardavėjai, SumUp ras būdą padėti jų verslui.

Klientų rekomendavimo partneriai kurie pasitiki SumUp

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie bendradarbiavimo su SumUp galimybę.

Susisiekite su mumis